| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Heeeyyy! cand eram mai mik(adica acum vreo 6-7 ani)jucam un joc cu un elan care vana alte animale.La inceputul jocului puteam sa-mi aleg 4 anotimpuri diferite(in care sa joc). In joc puteam sa merg cu masini, sa ma ascund in tufisuri, si aveam pusca sa trag in ceilalti.Mai puteam sa fac si partzuri, iar mirosul lor cel verde imi arata unde sunt ceilalti.Va rog stiti cumva numele jocului? Si de unde il pot lua? Dau fundita:*

7 răspunsuri:
| iepuras_2362 a răspuns:

Http://jocuri.woow.ro/animal-hunter-joc89.html
Asta e nu? animal hunter. funda?

| DiamondShine a răspuns (pentru iepuras_2362):

Nu,era ceva care trebuia descarcat in Pc,era un joc mai mare gen Jersey Devil,doar ca personajul principal era un Elan, care vana alti elani, ceva in 3D, si ca arma folosea partzurile, iar in jurul lui se facea un fum verde si ii arata in ce parte sunt adversarii.cam prin 98 il jucamhappy

| iepuras_2362 a răspuns (pentru DiamondShine):

Pai era cam de mult nu cred ca mai exista acum au trecut 3 ani dar incerc sa il caut dar nu cred ca mai este.

| DiamondShine a răspuns (pentru iepuras_2362):

L-am cautat si eu o groaza.degeaba il caut daca nu-mi aduc aminte numele.trebuia oricum descarcat in pc si apoi jucat.Asa am facut si cu jocul Jersey devil, am stat cateva zile sa-mi aduc aminte numele jocului ca la fel imi placea mult de tot cand eram mai mica si cand sa-l caut nexam, nu l-am gasit pe nicaieri.Sunt jocuri vechi, dar frumoase, mi-aduc aminte de copilarie. Tare as vrea sa-l gasesc si pe cel cu renul care vaneaza...

| DanielVălean a răspuns:

Deer Avenger 4

| DiamondShine a răspuns:

Heeey chiar nu stie nimeni? era ceva cu Hunter...

| DiamondShine a răspuns:

L_am gasit era DEER AVENGER