| CotofinAsderfinHaha a întrebat:

Va rog,este urgent. am un cont de facebook vechi caruia nu ii mai stiu parola, dar nici nr de telefon. Ce pot sa fac ca sa il recuperez? Am incercat in toate modurile si nu am reusit.
Va rog, este urgent... daca puteti sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să te conectezi cu adresa de email, pe care o foloseai, atunci când te logai. Și soliciți o altă parolă. Sper să fi reținut măcar parola de yahoo... ))

| 2Names a răspuns:

Nu cred ca poti sa il mai recuperezi. Daca ai alt cont acum, intra de pe el pe profilul vechi(sau poti sa folosesti contul altcuiva, daca iti da voie), dai pe cele 3 puncte de langa butonul Message sau Add Friend, sau ce ii pe acolo. Apesi pe Report, apoi Report this profile, They're pretending to be me or someone I know, selectezi Me, Submit to Facebook for Review si cam atat. Nu stiu cat o sa ajute, dar e singura metoda. Si eventual faci un alt cont.

Răspuns utilizator avertizat
| CotofinAsderfinHaha explică:

2Names,am încercat asta de multe ori, insa nu a ajutat cu nimic. Nici nu am recuperat contul, nici nu s-a sters.

| CotofinAsderfinHaha explică:

Floresdemayo, trebuia sa spun mai sus ca am facut contul cu un nr de telefon ..si nu mai am acces la acesta.laughing