| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Urgent! Urgent! Urgent!

Am Sims 3 si l-am descarcat cu un program special nu de pe cd si asta e problema cand vreau sa il pornesc imi spune „No game disc found! Please insert The sims3 game disc before proceeding."
Exista vreun program ca sa il pot juca fara sa am inserat cd-ul.

DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| NOb0dy a răspuns:

Unde ai montat cd-ul cu Daemon Tools sau cu ce l-ai montat click dreapta -> open -> crack si fisierele de acolo le copiezi unde este instalat SIMS-ul

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru NOb0dy):

Imi trebuie Daemon Tools si da imi trebuie explica-mi cum sa il folosesc ca nu
stiu.

2 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică:

Am reusit sa il deschid dar dupa intro si dupa incarcare imi zice ca sunt in imposibilitatea de a ferifica ca ca cd meu este o copie valida si pe urma zic va rugam contactati servcii-le noastre.