| TheFucker a întrebat:

URGENT!
VA ROG SA RASPUNDETI REPEDE!
DAU FUNDITA PEBNTRU CINE MA AJUTA.
Deci ieri am instalat un joc numit Wizard 101 si m-am jucat pe el.Astazi nu ma mai lasa sa intru pe absolut nimic din calculator, de-abia am reusit sa intru pe TPU ca sa va pot cere ajutor.Nici pe mess,nici pe google,nici pe youtube, si nici pe alte site-uri sau foldere nu ma lasa sa intru.Antivirusul meu a expirat ieri, sa fie vreun virus?
Va rog frumos ajutor!

4 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

E 100% un virus, schimba rapid toate parolele ce le ai si baga-ma in lista ca te devirusez eu
sleeky_sleeks

| TheFucker explică (pentru RememberTinKode):

Nu pot intra pe mess crying

| RememberTinKode a răspuns (pentru TheFucker):

Ce program te lasa sa accesezi si e un fel de messenger?
ai facebook?
baga in lista Cezar Balgradean si vorbim acolo daca nu.

| bogdan3l1997 a răspuns:

Da este un virus straight face