| Kosmyn_2415 a întrebat:

V-ati jucat crossfire europe. Daca da imi puteti spune si mie ce sa fac sa imi mearga ca imi apare eroare cf.patch.exe dont send de ce? Care imi da un raspuns calumea dau funda +VOT.THX all

4 răspunsuri:
| mitici007 a răspuns:

Am si eu o intrebare legata de crossfire.am cumparat o arma din capsule shop si am primit o alta arma.imi e ciuda ca am platit 900 RP. de ce am primit alta arma si nu pe cea care m cumparato?

| BossyBogdan a răspuns (pentru mitici007):

Ma nu trebuie obligatoriu sa castigi arma la care ai dat poti sa castigi si alta

| OnlyTheOne a răspuns:

Deci am avut si eu problema dar am rezolvat'obig grin. Deci, in shortcut`ul de la cross fire dai click dreapta pe el``Properties``apoi dai sus in dreapta ``Compatibility``si Bifezi acolo unde scrie ``Imput Settings`` Succes mie mi-a mers`winking

| OnlyTheOne a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6w71hn4Ol0Q Mie mi-a mers Sper sa te ajute;)