| ClaudiuStar a întrebat:

Va merge GTA 4 la placa video Sapphire Radeon r7 4gb, 4gb ram.dar cu un procesor mai slab Intel pentium Dual Cpu E2160 1,80GHz? Inca nu am cumparat placa si ram dar vreau sa stiu daca cumpar sau nu.

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Da va merge, chiar daca procesorul este cam slabut compeseaza placa video care este foarte buna, cel putin pentru acest joc.
Iti va merge clar, cred ca-ti va merge pe mediu de nu pe high, nu sunt 100% sigur ca-ti va merge pe high dar exista posibilitatea avand o o placa video ca aceasta.
Bafta

2 răspunsuri:
| nikname a răspuns:

Da va functiona!

| ASDADA a răspuns:

Da va merge