| Fanu_Stefanu_1999 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor: mi-am pus watch dogs si cand dau sa joc, se incarca si apoi apare blue screen, si se restarteaza.Ce sa fac? Este stricat calculatorul?

3 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Pai in primul rand nu stiu 100% situatia.
Ideea e ca ai prea putini Gb Ram si de asta iti apare blue screen.Jocul necesita prea multe resurse ca pc-ul tau sa reziste acestuia.

| Fanu_Stefanu_1999 explică:

Precizez jocul este watch dogs

| Fanu_Stefanu_1999 explică:

Calculatorul are ram-ul de 8 Giga.El este aproape nou, l-am cumparat pe piese nu sunt probleme(adica sa nu mearga piesele una cu alta) iar jocul dupa ce se incarca pentru a incepe poveste si gameplay-ul atunci apare blue screen si se restarteaza