| xFoorMusiicx333 a întrebat:

Va rog din tot sufletul imi dati si mie un cont de webkinz folosit nefolosit nu conteaza sau un cod va rog am uitat parola si numele si am pierdut si codurile p. s am pierdut 14 animalute va rog din tot sufletul trimiteti-mi un cod sau cont pe id bia_bia45 va rog mult chiar imi doresc sa ma mai joc app am 11 ani... aaa(FUNDA+VOT SI LA TOTI CARE IMI RASPUNDETI VA VOI DA VOT DAR CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE SI VOT SI fundita):*:*:*:*

1 răspuns:
| white93 a răspuns:

Nume:wikky76
parola:blanca
are un catel alb cu haine frumoase(ceva pe acolo) sper sa-ti placa!
funda?
si catelu' e gratuit de la joc tongue
poti sa ai si pisica daca vrei, dar la alt conttongue