| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un cont webkinz nefolosit cine are va rog din tot sufletul eu am avut 6 webkinzi dar am uitat parola si nu mai am codurile dar va rog cine este dispus as dori din tot sufletul! multumesc...APP.cine are sa nu il lase aici o sa ii dau eu ID-ul

Răspuns Câştigător
| UsernameFail a răspuns:

Eu am CONT Webkinz, daca vrei. Am destul de multe animalute.
Username:selena12346
Password:catcat
La parola poate e catcat22, nu mai stiu sigur. Distractie placuta big grin.

| sabrina01 a răspuns (pentru UsernameFail):

Multumesc din tot sufletul

| UsernameFail a răspuns (pentru sabrina01):

Awwww, nu am pentru ce. Ca eu nu ma mai joc de mult si nu am ce sa fac cu el.Imi dai funda, te rooog?

| sabrina01 a răspuns (pentru UsernameFail):

Dar cineva a schimbat parola.crying((((((

| sabrina01 a răspuns (pentru UsernameFail):

Dar cineva a schimbat parolaaaa...crying((((

| UsernameFail a răspuns (pentru sabrina01):

Da-mi adresa de mess, ca sa-ti dau codul.

| sabrina01 a răspuns (pentru UsernameFail):

Andra_slabu@yahoo.com

11 răspunsuri:
| Astamica123 a răspuns:

Asa am patit si eu. Aveam 4 webkinz si 2 de lux..si am uitat parola..si numele laughing :p

| Petronela_Sorina_1998 a răspuns:

Buna TPU as dori si eu un cont si o parola webkinz uitati idul sory_sexy2011 acolo puteti sa imi dati contul si parola multumesc din suflet papa

| sabrina01 a răspuns:

Andra_slabu@yahoo.com dar ma enerveaza oamenii astia de aia nu am vrut sa imi scrii aici ca il fura toti iti multumesc din suflet sa stii ca nu i-am facut nimic contului si stransesem o gramada de bani inca o data multumesc

| sabrina01 a răspuns:

Andra_slabu@yahoo.com

| anreeadeea2012 a răspuns:

Am eu un cont daca vrei este rituta si codul e 8e9t7hkg de la animalul rituta cand dai la animalutele mele de langa poza animalului am 2 singature o girafa delulexe abonament deluxe pe 4 ani un ribbon yorkei si ribbon uniconrn un hamster si un lilkinz papagal ia-l repede