| 213113 a întrebat:

Va rog foarte mult sa imi spuneti-mi si mie ca vreau sa imi cumpar ps3 sau xbox360 si as vrea sa stiu daca se vede cat de cat binisor am televizor beko hd 1366x768 si as vrea sa stiu si daca ati fi draguti poate ati putea sa imi dati si un link, ofer funda

1 răspuns:
| aleser18 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......pS7G-00013 uite dragul meu, sunt dragut si iti dau un link cu un Xbox 360+ Senzor Kinect si mi se pare ca are si un joc inclus