| sica2 a întrebat:

Salut tuturor de pe TPU as vrea sa va intreb ceva eu am un televizor care este plasma si se numeste BEKO hd ready care are rezolutia de 1366x768 si as vrea sa imi iau o consola care credeti ca va fi mai buna din punct de vedere grafic xbox 360 sau ps3, ofer funda celor care imi raspund

3 răspunsuri:
| sergiu456 a răspuns:

Pai Ps3 e pentru. grafica din cauza a cele BD-romuri catre pot contine si cate un joc de 40 GB
consola suporta 1080p
eu am ps3 si recomand

| sica2 explică (pentru sergiu456):

Mai spun ca televizoru meu e decat hd ready asa scrie pe el si e plasma ce zice se va vedea bine? si dintre ps3 si xbox360 care imi recomanzi a avea grafica buna?

| sergiu456 a răspuns (pentru sica2):

Ps3 are grafica mai buna