| ala112 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Am facut un stick bootabil deoarece driverul nu imi merge dar cand bag stickul la pornirea windowsului spune remove disk and home(home parca)si zice sa apas orice tasta si apas si intra in windowsul actual nu il instaleaza pe cel nou. FUNDA

1 răspuns:
| decodesky a răspuns:

Cu informatiile astea nu te pot ajuta... Dar poti scrie id-ul de mess si iti explic pas cu pas cum sa faci sa il instalezi. happy Salut.