| alecuelis0020 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma! Am o problema la GTA 4, se clatina imaginea si nu stiu ce are...deci cateodata se termina dar se clatina intruna dupa aia.Ma puteti ajuta va rog? DAU FUNDA VA ROG!

Răspuns Câştigător
| heldeN a răspuns:

Problema pe care o ai tu am avut-o si eu prima data, se numeste Drunk camera si eu stiu rezolvarea
Downloadeaza acest patch

http://www.mediafire.com/download/cc558v2mtydu44k/Drunk+cam+fix.rar

Dai extract la winrar si din acel folder LauncherGtaIV.exe si 1911. dll le bagi in folder-ul unde ai instalat GTA IV
Rockstar Games/Grand Theft Auto IV

| alecuelis0020 explică (pentru heldeN):

Frate mersi mult de tot, esti un geniu chiar nu se mai invarte o sa iti dau tie FUNDA!

| heldeN a răspuns (pentru alecuelis0020):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| Leds a răspuns:

Incearca sa dai la setari si vezi pe acolo