| Cursaru_Adrian_1983 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati :
am instalat windows 7, iar acum nu mai pot instala messenger, am deblcoat si antiv si firewall si nimic, il instaleaza si la sfarsit imi spune sa incerc iar nu s a instalat corect, iar fac si aceeasi chestie imi apare, am incercat cel putin 20 de versiuni de mess, merge totusi cea de yahoo messenger for vista, e singura varianta dar e de rahat nu mi place.astept ajutor pe adrian.cursaru@yahoo.com

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil ceva nu s-a instalat bine, cum ar fi un registru si acum nu-l poti instalat.Dar poti incerca sa-l dezinstalezi cu un program profesional, cum ar fi Revo Uninstaller, si sa stergi toate "leftovers-urile", dupa care sa incerci din nou.
http://www.revouninstaller.com/

Succes!