| N3GAT1V3 a întrebat:

am si eu o problema mi-am instalat windows xp sp3 si nu pot instala yahoo messenger dau pe el porneste dau next tot ii bine pana cand scrie ca se instaleaza se incarca pana la 98% si se blocheaza acolo pana maine daca il las

Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Il lasi sa se instaleze pana la 98% sau la cat se blocheaza, apoi dai alt+f4 sau ctrl+alt+del sa iesi din el.Chiar daca iesi din instalare, tot s-a instalat, crede-ma.Succes!

1 răspuns:
| Freddie23 a răspuns:

Instaleaza versiunea 10.
Mi se pare ca de la 11 in coace au renuntat la suportul pentru XP