| Websters a întrebat:

Buna TPU recent mi-am instalat windows 7 pe pc si am incercat sa imi instalez yahoo messenger, la instalat totul era bine si cand era pe la sfarsitul instalari imi aparea o eroare cum ca yahoo messenger nu sa instalat corect si trebuia sa ii dau restart si sa reincerc sa il instalez am facut asta de vreo 5 ori pana acum si nu am rezolvat nimic ce sa fac ca sa il pot instala? Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca SOUNDCLOUD.COM,poti sa asculti si sa descarci unele melodii...Bafta!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa-ti dowloandezi alt yahoo messenger, alta versiune si vezi daca iti merge.

| Websters explică (pentru MaTrIx8378):

Am incercat mai multe versiunii si apare aceiasi problema

| h5 a răspuns:

Daca nu-ti merge nici cu alta versiune incerca TRILIAN (e o alternativa la YM )

| Peco a răspuns:

Eu am windows 7 si folosec messenger vista. Cauta pe google messenger for vista merge foarte bine. In caz ca l-ai incercat nu prea mai stiu alte versiuni. Sper ca am fost de ajutor