| Abdreid a întrebat:

Va rog spuneti-mi și mie ce trebuie sa fac. Am gta 5 și când vreau sa intru in setări sau mapa pe esc îmi spune ceva cu faild și mă da afara de pe joc.Cine știe și merge rezolvat fundita

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Daca ne spui exact eraore poate gasim o solutie.
Daca nu ne dai detalii pierdem amandoi timpul de pomana si nu rezolvam nimic.

Deci ce eroare iti da?

| Abdreid explică (pentru PainTech):

Deci vreau sa dau esc am apasta si imi spune feild realization try or reinstallion game si am reinstalat jocul de 2 ori si tot la fel si nu este de la procesor sau alete componente ca eu spun ca duce gta 5 pe i5 si gtx 1050.Ms

| PainTech a răspuns (pentru Abdreid):

Daca jocul nu e cumparat incearca alta sursa. Stiu sigur ca exista o sursa care merge.

| Abdreid explică (pentru PainTech):

Frt jocul este cumparat dupa eneba e cel premium edition cred ca e de la alt cv