| Ionutz_Leonard_1995 a întrebat:

Va rog TPU ajutati-ma!crying.Am luat ban pe transformice.Cum il debanez? Va rog un raspuns cat mai repede ca nu mai pot de nervi sad FUNDA CELUI CARE MA AJUTA. P.S:cica am avut hack si chiar am avut sad

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Cat ban ai luat si cum te cheama cred ca te am la prieteni pe mine ma cheama haesdm si apropo uita-te pe youtube ca te ajuta eu am luat ban 50 de ore tot ieri dar nujh de ce...

| Ionutz_Leonard_1995 explică (pentru Hexiled):

Okkk...Deci...fmm am luat 702 ore de ban si ma cheama agbb.

| Hexiled a răspuns (pentru Ionutz_Leonard_1995):

Oricum daca mai iei odata ban pa pa cont ca am mai luat unu pe hadesdm si mi l-au sters +1000 de ore ban