| F1rstBlooD a întrebat:

Va roog ajutati-ma, am vazut un joc suuuuuper la un coleg, si anume un joc care era cu pirati da era 3d (cetinte mari desigur)
da era suuuper, cand te luptai cu pirati totul era ca in realitate, unde lovea ghiuleaua aolo se facea praff, pe furtuni trebuia sa iei decizi importanete, iti upgrad-ai nava, era suuuper
era aproape ca (parea de la 4:11) acela da mult mai clar grafic si mai jmecher
uitati aici filumletu http://www.youtube.com/watch?v=B7GIY6nMfcY
funda +vot

2 răspunsuri:
| Sarius1994 a răspuns:

E assassin creed 1, 2, 3... etc

| F1rstBlooD explică (pentru Sarius1994):

Era numai si numai de nave