| Horigon a întrebat:

Va salut pe toti ! Ma intereseaza daca magazinul Oktal www.oktal.ro este un magazin serios vreau sa-mi achizitionez un laptop de la ei online. Dau funda !

2 răspunsuri:
| AleeePunct a răspuns:

Si eu am achizitionat ceva de pe acest magazin. Poti comanda de acolo fara probleme. O zi buna!

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Probabil nu ai sa ma crezi,dar la acest magazin lucreaza mama mea happySi da, este un magazin de incredere, mai ales online, mereu cand vine mami acasa zici "off sunt asa de obosita, am avut vreo 70 de colete de trimis" laughing Multi oameni au incredere sa cumpere de pe acest site, deci poti comanda linistita big grin