| Fcp_David_1976 a întrebat:

Vand Unitate de calculator + monitor, pretul este in valoare de 300 lei iar unitatea are asa : Windows XP Professional, Versiunea 2002, Procesor AMD Duron(tm), 697 Mhz, 112 MB of RAM, 9.30 Gb in disk lokal D, 9.75 Gb in disk local C, Cumpara cineva?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti bati joc de noi? Mai taie un zero la pret. E PIESA DE MUZEU! Uite ce inseamna calculator si pret de bun simt - http://www.mygarage.ro/......r-ups.html

| bogdan324 a răspuns:

Imi pare rau sa ti-o zic dar cu 300 lei in zilele astea se poate cumpara un pc mai bun ca acela, un galaxy s2, care este un smartphone din 2011 este avion pe langa acea unitate, jocuri precum gta 3, vs, san andreas ruleaza fara probleme pe el, in schimb pe unitatea aia san andreas nici nu va porni, vice city va merge in lag, la fel si gta 3.Mai mult de 50 lei nu cred ca poti lua pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceri mult.Depinde de monitor, poate face 100 de lei.Insa pc-ul ..ai face bine pentru sufletul tau daca l-ai da de pomana la un copil sarac. 112 MB ram stii cat Mb are? Abia descizi windowsul cu el, daca intra intr-o pagina, se blocheaza de tot.

| Fcp_David_1976 explică:

Fratilor acela este un calculator mai vechi eu am calculator de 70 de milioane