| vladyalexandru a întrebat:

Vrea cineva server de counter strike 1.6 gata facut din comenzi html? Dau funda la cel care vrea! Pt mai multe detalii id : vladdd.alexandru

4 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Din comenzi HTML? Te referi la un fel de CP?

| vladyalexandru explică (pentru RaduHD):

Mie mi, a dat mai multe servere un baiat si nu am ce face cu ele si mi, a zis ca e nu e facut cu un program anume, este facut din comenzi daca te intereseaza ma poti contacta! big grin

| vladyalexandru explică (pentru RaduHD):

Mie mi, a dat mai multe servere un baiat si eu nu am ce face cu ele si vreau sa le dau, mi, a zis ca nu sunt facute cu un program anume ci din comenzi!

| vladyalexandru explică (pentru RaduHD):

Baga id meu : vladdd.alexandru