| raulica123 a întrebat:

Vreau niste jocuri Multiplayer gen nfs mostwanted sa se poate juca cu tunngle,gameranger, garena.Jocurile pot fi si CO OP sau SURVIVAL!

4 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Daca te tine PCul ia NFS Shift 1 sau 2
Survival incearca Unturned e gratis pe Steam
Coop incearca Portal 2 e de logica si tare si poti juca coop si fara sa il cumperiwinking

| raulica123 explică (pentru AleXu224):

Problema nu e de calculator idea este ca eu nu stiu cum pot sa il joc Multiplayer fara sa il cumpar NFS Shitf daca tu stii cum as putea sa il fac muliplayer add skype:raulica2011

| raulica123 explică (pentru AleXu224):

Problema este ca nu stiu cum sa il joc Multiplayer sau daca se poate juca NFS Shitf 1 sau 2 singleplayer le-am terminat pe amdoua

| raulica123 explică:

Daca se poate un tutorial cu jocul si cum se poate face multiplayer sau daca aveti skype : raulica2011, ma puteti adauga si jucam impreuna