| benybiro112 a întrebat:

Vreau sa achizitionez niste casti de gaming (steelseries arctis pro wireless) ca ma mai joc asa seara cand nu am ce face cu niste prieteni si nu stiu daca am nevoie neaparat de pc pentru ca sa conectez statia la ele (gamedac) ca sa nu am interferente (delay) cand ma joc (de exemplu) : cand te joci ceva cu bluetooth că ele au si bluetooth, sunetul e superb nu zic, dar pierzi putin din claritate cand nu esti conectat cu castile direct printr-un fir. De aceea exista statia asta speciala la ele care te ajuta sa nu pierzi deloc claritate si sa te joci ok prin bluetooth. Am nevoie neaparat de pc ca sa conectez statia cu portul USB la el. Nu cred ca trebuie. Nu toti avem pc (altfel ce ne-am face) eu am doar telefonul si cum ti-am zis prin bluetooth sa joc, pot, dar e mai aiurea ca isi pierde putin din claritate. (intelegi tu) te rog frumos sa ma ajuti cu detalii exacte si dau funda promit!

2 răspunsuri:
| anonima2617181 a răspuns:

Păi dacă stația este specială pentru PC nu ai cum să o conectezi la telefon.

| benybiro112 explică (pentru anonima2617181):

E statie de la casti speciala! si statia e compatibila cu pc, windows, telefon, etc. intelegi tu! statia oare trebuie tinuta cand ma joc pe tf cu pc-ul conectata? sau nu