| DARKSMOKE01 a întrebat:

Care dintre casti imi recomandati : steelseries arctis 5 sau 7?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

5 par mai bune decat 7
Dar iti recomand, daca ai banii: Razer Kraken 7.1 V2
(sau v1, le detine fratele meu)
Eu am niste Steelseries, nu cele mentionate de tine, dar au avut pret apropiat, si nu merita banii.

Nu zic nici ca Steelseries sunt rele, insa Kraken sunt la alt nivel: bass mai vibrant, si un efect Surround foarte bun... si etanseaza mai bine, fara sa te apese pe urechi sau pe cap. Acum, treaba cu presiunea e relativa, ar trebui sa mergi intr-un Altex sau alt magazin cu showroom si sa le incerci.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Steelseries arctis 5 sun mai bune.

| rebelulro a răspuns:

Salut m-am uitat la statistici pe un site si amandoua is ok putin mai buna varianta7