| FlowerRoseRose a întrebat:

Vreau sa cumpar ROBUX pe Roblox cu un card Visa si nu stiu daca sa am incredere. Adica eu am lei pe card, si robux costa dolari. Imi fac ei transformarea din dolari in lei? Ar trebui sa imi introduc toate acele informatii despre mine si card? VA ROG HELP! (Funda)

2 răspunsuri:
| LluiZaa a răspuns:

Suntem în 2021 având în vedere că întrebarea este din 2017 și nu e nici un răspuns îl dau eu. Poți lua robuxi lejer cu cardul conversia se face automat din $ în lei

| LluiZaa a răspuns (pentru LluiZaa):

2022* scuzați am rămas eu în 2021 rolling on the floor))