| NoobCaNoob a întrebat:

Salut oameni! Am o intrebare,stiti roblox? vreau sa cumpar rubux, ok? dar am nevoie de dolari sau am nevoie De card de credit american? Pentruca am incercat normal cu lei si card roman.

Răspuns Câştigător
| Wrester a răspuns:

Mai bine scoti cativa bani de pe card si iti faci paysafe (e mai sigur) de exemplu 50 lei=10 euro 10 euro=800 robux. Poti cauta pe Youtube how to buy robux with paysafe.

2 răspunsuri:
| Anonim7766 a răspuns:

Nu frate, poti cumpara robux cu orice card, paypal/ paysafecard, pentru ca 4, 5 lei = 1 dolar. Ai inteles? Nu-ti trebuie card american. FUNDA?

| NoobCaNoob explică (pentru Anonim7766):

Deci trebuie sa pun dolari pe card? Pentruca eu am 600 de lei pe carduleț