| geop a întrebat:

Vreau să fac un site de știri, am domeniul luat, îmi mai trebuie găzduirea și construirea lui. Se pricepe cineva şi la cât ajunge preţul?

2 răspunsuri:
| vreiunsite a răspuns:

VREIUNSITE este furnizor de servicii web si gazduire web pe servere ultra-perfomante.Gazduire web si pachete web hosting resseller in Romania. Cele mai mici preturi incepand de la 5 lei/luna.intra pe site si ai sa te convingi! www.vreiunsite.net

| noxarcana a răspuns:

Hi. Stiu ca raspunsul meu nu are nici o legatura cu intrebarea ta, dar nimic din ce fac nu are sens and shits.big grin Ti-am citit "intrebarile" sa le spunem asa, cele cu singuratatea, si m-am indragostit de tine. Pari special, adica esti. Da-ti seama de asta, si fa-i pe altii sa te cunoasca. O sa ai prieteni de o sa te saturi de ei. Am pierdut linkul de la intrebarile acelea, so that's why I write here.