| monideea a întrebat:

Buna seara,vreau sa fac si eu un site de anunturi,si caut un script free,am domeniul si gazduirea, nu cred ca am voie sa pun un link de la alt site cum vreau sa arate

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti folosi www.ucoz.ro - stiu ca au un modul care este destinat celor care vor sa-si faca un site de anunturi.

| monideea explică (pentru Brotacelul):

Dar ceva in PHP?

| Brotacelul a răspuns (pentru monideea):

Stiu ca se poate utiliza si PHP-ul la ei... eu personal inca n-am testat partea asta, ca n-am ajuns asa departe big grin

| Strungariu_Petru_Marius_1983_Fh4C a răspuns:

Un script bun si gratuit pentru anunturi il gasesti pe http://www.ads-script.com Te rog sa dai un raspuns daca ti-a placut :)