| împreunăfacembine a întrebat:

De astăzi vreau sa imi deschid un blog, dar unde sa postez chiar și știri (mai interactive)?

Unde sa îmi fac blogul? Pe WordPress.com? De unde cumpar domeniul și găzduirea?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Atat domeniul cat si gazduirea, le cumperi de pe NameCheap.com (plata anuala este cea mai convenabila)

Link: https://www.namecheap.com/hosting/shared/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un blog facut pe o platforma precum wordpress sau blogspot mu are nevoie nici de domeniu nici de hosting. O sa ai un subdomeniu la ei.