| SirTwisted a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop, voi ce ziceti intre ce sa aleg DELL sau ASUS cu chipset nVIDIA sau AMD? multumesc dau funda (Laptopul il voi folosi pentru gaming mai mult)

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Vrei neaparat laptop? un laptop pentru gaming, mai ales pentru gaming, costa enorm, pentru ca nu prea sunt facute pentru gaming. Nu prea are importanta de la cine e dar iti recomand si eu tot nVIDIA. Oricum trebuie sa aiba cel putin i5 si gtx graphics card ca sa fie numit gaming laptop.

| Gamer2000 a răspuns:

Salut! Eu am un laptop Asus de Gaming cu chipset nVIDIA de vreo 3 ani si vreau sa-ti spun ca sunt multumit de el de la Pamant pana la Cer! Fa aceasta alegere si n-o sa-ti para rau!

| DarkZeX a răspuns:

Ia-ti DELL cu chipset NVIDIA! big grin