| Advvrt a întrebat:

Vreau sa schimb un Xbox One S cu un laptop Asus Republic of Gamers, mai exact modelul GL552J. Merita? Este mai bun la gaming laptopul. Are i7, 16 Gb ram, Nvidia gforce gtx 950. Duce jocurile bine? Stiu ca placa video e cam slabă dar poate merge înlocuită. Eu m-am mai jucat pe laptopul respectiv si duce destul de bine zic eu. Si btw, nu sunt vreun mare Gamer.

2 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Nu merita, placa video e prea slaba, mai bine incearca un Asus rog varianta mai noua

| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Da, merita deoarece de pe un laptop de gaming poţi face mult mai multe chestii, poţi juca mai multe jocuri, etc. decât pe un X-Box sau un PS.