| Nexus23 a întrebat:

Vreau sa îmi reinstalez windows-ul dar nu stiu care sa aleg.Pana acum am folosit windows 7 dar după cum stiti au aparut niste windows-uri noi.As vrea sa mi instez windows 10, este mai bun decat window 7?
Memoria PC-ului meu este de 10GB(poate va ajuta cu ceva happy )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 10 nu e mai bun decat windows 7, nici windows 8 nu e mai bun. Multe bug-uri, erori, fix-uri, etc... Eu zic sa-ti bagi Windows 7 Enterprise. Eu cu el nu am avut probleme niciodata. Acum 2 luni am instalat Windows 7 Ultimate, dar apar problemele... Enterprise e cel mai bun zic eu.

| buffa a răspuns:

Windows 7 Home Edition, 2 ani nu am avut probleme.