| G2225hda a întrebat:

Vreau sa joc pou pe telefon(are android)
Dar nu stiu de unde sa il descarc! Help

9 răspunsuri:
| G2225hda explică (pentru RubikSD):

La primul link, cum il descarc ca sa il bag pe telefon?!

| RubikSD a răspuns (pentru G2225hda):

Dai click pe linkul unde scrie "Pou pe Google Play". De acolo dai la instalati si sper sa te descurci.

| G2225hda explică (pentru RubikSD):

Trebuie sa ma conectez......lasa mai astept si alte raspunsuri mai bunehappy

| RubikSD a răspuns (pentru G2225hda):

Pai normal ca trebuie sa te conectezi cu contul de Google. Altfel nu te lasa sa o descarci.

Iti explic in 3 pasi:
1. Te conectezi
2. Dai click din nou la "instalati"
3. Pornesti Wi-Fi-ul sau netu' pe telefon si intri in Google Play (sau Android Market pentru versiunile mai vechi). Acum astepti sa se descarce.

| hadadeandrada a răspuns:

Vreau sa am pe telefon pou da nu am dc?

| hadadeandrada a răspuns:

As vrea pou pe telefon si daca imi trimite cine va prin bluetooth nu poate Va multumesc!

| G2225hda explică (pentru hadadeandrada):

Paaaiii...Pou nu poate fi trimis prin bluetooth... daca ai android la telefon atunci merge

| Neagu_Georgiana_2001 a răspuns:

Vreau sa trimit pou pe telefeon direct din calculator
cum ar fi bag nr si mi se trimite pe tel