| Adi36346346 a întrebat:

Vreau sa joc si eu cs 1.6 cu, coduri! (badboy)
Treaba e ca nu functioneaza nici un fel de cod, imi poate spune cineva de ce?
Am instalat mai multe tipuri de cs si mai multe coduri insa nu functioneaza nimic, am setat pe OPEN GL in cs, tot ce trebuie. care sa fie problema? Am windows 10

3 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Te-ai gandit ca au anticheat mai bun decat codurile pe care le ai? Probabil nici nu s-au mai sinchisit sa scoata coduri noi de cand cu CS:GO sad

| Adi36346346 explică (pentru Cancerigen):

Toate serverele sa aiba anticheat mai bun? sau cum.

| Cancerigen a răspuns (pentru Adi36346346):

Da si probabil astia care se ocupa cu crearea de coduri au renuntat in a face pentru CS 1.6 si au trecut pe CS:GO.