| goteEND a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows 7 ultimate si am setat sa fie tastatura UK si vreau sa fie US ca sa am @ si restul ca pe tastatura. Care ma poate ajuta primeste funda!big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=qHoWAv7JXsQ
Este pentru limba romana dar acelasi lucru se poate face si pentru engleza.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mozurov a răspuns:

Nu ai jos in dreapta un buton cu niste initiale UK? Daca nu intri in Start - Control Panel - Date, language and region(si apesi pe primul lucru care scrie dedesubt si iti alegi de acolo limba).