| CosminDDB1948 a întrebat:

Vreau să-mi achiziționez FIFA 22 și aș vrea să știu dacă mai merge sa joci modurile online sau ce moduri aș mai putea juca pe el. M-ar m-ai interesa daca va exista un mod pack ca sa am toți jucătorii și echipele licențiate din EA FC 24 când v-a apărea. Daca am Ryzen 5 cu AMD Radeon Graphics și 8 GB RAM îmi va merge bine și fără lag?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Modurile online inca merg. Nu mai exista modpack, pentru ca iti poti face echipa ta doar in modul online fifa ultimate team, unde trebuie sa grindezi sau sa bagi bani pentru pachete din care pica jucatori. Fa un scan cu speccy si zi exact ce procesor si placa video ai ca sa vedem performanata.