| Burducea_George_1999 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri ce nu cere placa video adica cere dar nu este obligatorie cum ar fi fifa 07

2 răspunsuri:
| Helly1226 a răspuns:

Nici un calculator nu functioneaza fara placa video fie ca e intergrata sau nu. Monitorul se conecteaza la placa video, fara ea acesta nu merge.

| KodrutZ a răspuns (pentru Helly1226):

Ei, el se referea la jocuri care merg cu vreo flasneta de integrata din 2003 toamna. Georgica, tata, ce-ar fi sa ne zici si noua mai exact ce calculator ai?