| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Vreau si eu pentru cs un cfg foarte bun dar sa nu aiba cod in el, id meu este alex4ever_1996 lasati-mi mesaj daca imi da cineva.

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Cel mai bun cfg e cel facut de tine

Bafta!

| sssSnake a răspuns:

Uite aici: http://www.gamesfront.net/cele-mai-bune-cfg-uri-counter-strike-1-6 .

Mai jos ai un link, apesi pe el, te duce pe o alta pagina, apesi din nou pe acelasi link si ti se downloadeaza cele mai bune 15 CFG-uri pentru CS, +un skin pentru AWP, sa ai tinta ca la arma normala.