| Burcea_Valentin_1999 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un pc de gaming nu foarte scump dar sa mearga macar gta 5 60 fps si multe alte jocuri asemanatoare

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Ce buget ai? Gen cati bani vrei sa dai pe pc? In functie de asta o sa iti fac un wishlist si iti las link-ul aici

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru Cliar):

20-25 milioane

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru Cliar):

Un pc decent de gaming si cu o carcasa smechere happy daca se poate

| Cliar a răspuns (pentru Burcea_Valentin_1999):

Cat despre carcasa "smechera" nu stiu ce sa zic. Mie personal aia din wishlist mi se pare ca arata mai mult decat decent, si nu merita sa sacrifici componentele principale doar pentru aspect, fiindca oricum nu te uiti la pc in timp ce te joci

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru Cliar):

Da Dar este pc full nu? gen nu trebuie sa mia cumpar eu ceva

| Cliar a răspuns (pentru Burcea_Valentin_1999):

Alea sunt componentele. Daca vrei sa il asambleze cei de la pcgarage la lansarea comenzii poti sa adaugi si serviciul lor de asamblare care costa 60 lei

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru Cliar):

Ok multumesc si chestia asta o pot face ori cand cu comanda?

| Cliar a răspuns (pentru Burcea_Valentin_1999):

Da, in partea de jos a site-ului unde completeiz cu datele tale, o sa regasesti si o casuta daca vrei sa optezi pentru serviciul lor de asamblare

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru Cliar):

Ok iti multumesc ai funda de la mine

12 răspunsuri:
| Cliar a răspuns:

Si am uitat sa intreb, pe ce setari si pe ce rezolutie vrei 60fps in gta v?

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru Cliar):

Mcar 1600 rezoluti la medii - hight sa mearga daca se poate

| Cliar a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2310642/ Cam asta ar intra in banii astia, si o sa iti duca fara probleme gta v pe high-very high la rezolutie 1920x1080 ( adica full hd, 1080p )