| Aliiinna02 a întrebat:

Vreau si eu un antivirus...dar sa nu expire dupa o luna.sa tina mai mult.dau funda

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

Http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus am si eu si iti recomand!

5 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Avast e cel printre cel mai bun.Dar daca ai net de la ROMTELECOM poti sa ceri NORTON care e cel mai bun antivirus din lume.(platesti in plus 1 EUR)

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Recomand antivirusul gratuit ZoneAlarm Antivirus. Este o soluţie completă deoarece conţine şi firewall şi antivirus. Link cu detalii (download, instalare): http://www.ultranetworks.ro/......alare.html
De asemenea, poti trece in revista si tutorialul de configurare al firewall-ului: http://www.ultranetworks.ro/......alarm.html

| Waxyzz a răspuns:

Http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html
E gratuit doar in Romania, este in limba romana, si detecteaza in jur de 95/96 % din virusi (printre cele mai bune caci avira detecteaza doar 93% iar kasperski detecteaza maxim 98% - dar el costa bani). Oricum e usor de folosit si foloseste putin CPU sa zic mai pe inteles.

| florynush11 a răspuns:

Avast.Il poti face valabil pe un an.Sau daca ai niste seriale. il poti face valabil pe 40-50ani.Am eu seriale.

| Aliiinna02 explică (pentru florynush11):

Dk vrei sami poti da site de unde pot lua antivirusul.pt un an e ff bn.ast mersi