| Peter2964 a întrebat:

Imi spuneti si mie un antivirus bun dar sa nu expire

11 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Versiunile free de la orice antivirus dar nu sunt atat de bune ca si cele cu licenta, dar iti poti lua key generator si poti activa si antivirusurile cu licenta. bafta

| michael5813 a răspuns:

Bitdefender...gratis si nu expira si e chiar eficient! eu asta folosesc.

| Peter2964 explică (pentru michael5813):

Mie tot imi spune ca e valabil 30 zile

| michael5813 a răspuns (pentru Peter2964):

Daca vorbesti de bitdefender nu trebuie decat sa descarci versiunea free si sa urmezi pasii ca iti sunt indicati la instalare. iti da doar 30 de zile din cauza ca nu ti-ai facut contul pe care ti-l cere la instalare dar daca repecti acei pasi si iti creezi contul, nu vei mai avea acea limitare. succes.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Bitdefender...Mai bine iti recomand mai multe antivirus care expira ca sunt mai bune : Avast, Norton, AVG, ESET NOD 32, AVIRA ( expira peste 1-3 ani ), Karpesky;

| t3ker a răspuns:

Mai bine iti iei AVG asu AVAST, cele mai bune antivirusuri dar expira. toate antivirusurile expire, iti trebuie licenta sa nu mai expire (perioada de folosire la aceste antivirusuri este de 30 zile). Sunt cele mai bune antivirusuri

| Mihai1810 a răspuns (pentru t3ker):

Avast este unul dintre cele mai slabe antivirusuri. am avut avast timp de un an si jumatate si aveam in calculator peste 5000 de virusi. acum mi-am luat eset smart security 7 si nu mai am nici unul.

| t3ker a răspuns (pentru Mihai1810):

Dupa pararea mea avastul e cel mai bun, eu cum nu am nici un virus in pc? nu sti tu sa lucrezi cu el.

| Mihai1810 a răspuns (pentru t3ker):

Ai avut licenta platita la el?

| t3ker a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu am avut licenta, apropo, am avut windows 7, cred ca pe windows 7 merge cel mai bine avast :d

| Mihai1810 a răspuns (pentru t3ker):

Poate eu cand am avut avast am avut pe windows xp