| DarkSasuk3 a întrebat:

Vreau un server de metin2, level minim 200... orice limba de preferata:romana; italiana; engleza;

3 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai iti dau niste metine da nu au lv max minim 200 e mai mic da is misto:metin2 european:metin2 PvP; metin2 energy.
Iar asta are lv max 250 si cel mai misto e inegalabilul www.ozeronmt2.com

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Scz scrie pe net metin2 ozeron.

| DarkSasuk3 explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Ozeronul il joc de aproape 1 an... jucam pe cand se numea Hyperion...deci Nu