| ed23tm a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna un server privat de metin2 dar sa fie in limba engleza

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 united sau metin2 gx daca nu metin2 beta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 GX are virusi mie nu-mi mai merge ge fac am lv 77

| pribegl a răspuns:

Http://zycloniusmt2.redirectme.net/
Fara donati
Se Creste foarte bine
Iteme 2013 fara buguri fara lag hostat 24/24
{inainte de a acuza un servar de lag, asigurativa ca pc corespunde cerintelor mediu

| MasterDanny a răspuns:

Am eu un server nou www.blackmagikmt2.ro/ e cel mai tare server e classic

| Pitzipoancelor_Interzis_1992 a răspuns:

Www.Metin2NewEra.ro serverul meu, in limba romana astazi deschidere oficiala :) astept doritorii :D

| alex12345_3596 a răspuns:

Nu prea sunt servere in lb englezawinking... is in romana mai bine cum ar fi metin2 gx mt2 bucincearcale cel mai fain e gx

| alex2803 a răspuns:

Www.metin2united.com acum 15 mai nu merge momentan