| zuzi a întrebat:

A depus cineva dosar pentru casa ANL? Si daca da, care au fost urmarile, adica v-au dat casa pana la urma sau v-au aburit?

3 răspunsuri:
| cristinela a răspuns:

Cunosc persoane care asteapta de ani de zile si alte persoane care au primit casa dupa ce au dat 3000 de euro.

| gabrielaa a răspuns:

Nu am depus dar a auzit multe cazuri de la prieteni, au dat spaga foarte mult si le tot ziceau ca anul viitor anul viitor si stau de ceva timp in asteptare si nimic

| ovfrrr a răspuns:

Pentru calculul online al punctajul ANL www.punctajanl.garajul-it.com