| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Acum cateva luni au fost niste oameni de la BCR la mine in liceu si ne-au propus sa facem un card gratis la banca chiar daca avem sub 18 ani. As vrea sa stiu daca oferta mai e valabila si daca pot face acel card online.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La aproape orice banca iti poti face card daca ai sub 18 ani, ai doar nevoie de acordul parintilor si nu il poti face online ci la sucursala unei banci

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a obtine cardul trebuie sa mergi la o unitate bancara BCR, impreuna cu un parinte, sa aveti actele de identitate la voi.