| WeSTleY a întrebat:

Administratora caminului nu vrea sa ma cazeze in camin deorece al doilea semestru de anul trecut am plecat din camin la chirie. Este oare acesta un motiv serios? cui sa ma adresez?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de regulamentul de cazare al facultatii respective, daca exista o asemenea prevedere este motiv serios, daca nu exista nu este.
Te poti adresa comisiei care se ocupa sau conducerii facultatii care detine caminul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adreseaza te comisiei care face cazarea