| Unknow1115 a întrebat:

Ajutor am sunat la 112 din greșeala și am închis repede!
Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, nu vei fi amendat daca n-ai solicitat ceva, se intampla asemenea greseli.

14 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu se intampla nimic, fi calm.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Am pățit și eu asta ca am butonul de urgență și suna direct, dar atât timp cât închizi și nu faci vreo gluma proasta nu ai ce păți.

| mi25 a răspuns:

Din greseala am sunat si eu si am inchis. M-a sunat inapoi si nu am raspuns, am refuzt apelul. Nu s-a intamplat nimic. In telefonie greselile sunt inerente. Si nu sunt pedepsite decat de catre badarni cu o injuratura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai făcut glume proaste nu o să pățești nimic.

| literallythesamebruh a răspuns:

Eu zic să fugi cat mai repede din țară, deja sunt pe urmele tale.

| Mopmop a răspuns:

Suna din nou si zii ca ai sunat din greseala si ca totul este ok.
Aici in UK din greseala am apelat in timpul somnului si m-au sunat inapoi sa ma intrebe daca sunt bine.
Asta inseamna profesionalism...
Mi-am cerut scuze si totul a fost ok pana la urma.

| Lukasssz a răspuns (pentru Mopmop):

Woah,chiar au alta mentalitate in afara. Pai in Romania ii doare in fund(pe romaneste) de pacienti.

| Mopmop a răspuns (pentru Lukasssz):

In alte tari chiar angajeaza profesionisti. La noi chiar daca nu ai legatura cu domeniul daca cunosti pe cine trebuie ai postul asigurat.
De asta suntem unde suntem...

| TheStrategist a răspuns:

Amendă primești doar dacă faci vreo farsă. Dacă ai sunat din greșeală și ai închis repede nu o să te amendeze.

| Unknow1115 explică (pentru TheStrategist):

Dar spionul99 a zis că ia pe urmele mele

| catalinaaa31 a răspuns:

Dacă ai închis repede nu o sa patesti nimic. Stai linistit/a!

| Unknow1115 explică (pentru catalinaaa31):

Serios? Și dacă sunt pe abonament?

| catalinaaa31 a răspuns (pentru Unknow1115):

Tot nu pătesti nimic. Sunt multi care suna din greseala. Amenda primesc doar cei care fac farse aiurea

| Unknow1115 explică:

Serios????????????