| anonim_4396 a întrebat:

AAJUTOOOOR! Am vrut sa imi sterg niste numere de telefon si nu stiu cum dar din greseala l am sunat pe domnul diriginte.Am inchis extrem de repede dar intrebarea mea este, va aparea ca l am sunat?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu-i va aparea ca l-ai sunat.

| Andreeush a răspuns:

Nu îi va apărea dacă ai închis imediat.

| siriusblack98 a răspuns:

Da,va aparea ca l-ai sunat. Daca te suna inapoi sau te intreaba ii spui ca ai apasat din greseala.Nu vad unde este crima.E om matur, nu copil, va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai închis imediat și nu s-a auzit sunetul ăla specific când dai un telefon, nu o să îi apară.
Dar și dacă îi apare, nu e nicio problemă. Nu cred că te-ar suna înapoi, poate doar dacă are și el numărul tău.

| AllexC a răspuns:

Daca ai auzit bipaitul ala de la telefon, adica cand incepe sa sune, DA. Dar nu vad de ce esti speriata nu ai omorat pe nimeni, daca te intreaba, pur si simpu ii spui adevarul.