| anonim_4396 a întrebat:

Alta problema! Deci am o comanda la Avon care vine prin posta.Totul ok pana aici, numai ca de curand mi-a expirat buletinul iar pana imi fac altul trebuie sa ridic comanda.Are ceva daca ii dau doamnei de la ghiseu buletinul asa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de functionara, daca se uita cu atentie la CI. Poti incerca, oricum n-ai nimic de pierdut. Tot ce-ai putea pati este sa refuze eliberarea. Numai bine!
P.S. S-ar putea sa fii amendat la SPCLEP, trebuia sa mergi sa-ti preschimbi CI inainte de expirare.

1 răspuns:
| florinell a răspuns:

Nu are nimic.Si eu am scos alocatia fratelui cu buletinul expirat.Pa pa.